REMEJK
У меня такая проблема:
I have such a problem:
Я захожу в свою учётную запись, у меня вылазит окно,
я его закрываю и НИЧЕГО НЕ МЕНЯЕТСЯ!
Меня снова просили войти.
Фото окна снизу.
I log into my account, a window pops up, I close it and NOTHING CHANGES! I was asked to enter again. Photo of the window from below.
0
Please sign in to leave a comment.
Comments
0 comments